Warunki wynajmu

Co musisz wiedzieć przed wynajmem kampera
  1. Kamper zostaje wydany Najemcy po podpisaniu umowy najmu i wcześniejszej wpłacie zaliczki oraz pełnej kwoty wynajmu najpóźniej w dniu wynajmu pojazdu.

  2. Kamper zostaje wydany Najemcy wraz z kompletną dokumentacją pojazdu tj. dowód rejestracyjny, polisa OC, AC (jeśli posiada) i Assistance oraz zestawem kluczyków.

  3. Kamper zostaje wydany Najemcy czysty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Najemca zobowiązany jest do zwrócenia kampera w stanie : wyrzucone śmieci, umyte u pochowane naczynia na miejsce, pozamiatane podłoże.

  4. Kamper zostaje wydany z pełnym zbiornikiem paliwa oraz płynu do spryskiwaczy, a także z pełną butlą gazową, zbiornikiem czystej wody. Najemca zobowiązany jest do zwrotu kampera z pełnym bakiem paliwa. Za ewentualne dotankowanie paliwa wynajmujący pobiera opłatę 100 zł + koszt paliwa.

  5. Kamper zostaje wydany Najemcy wraz z podstawowymi narzędziami, zestawem bezpieczników i lampek.

  6. W kamperze obowiązuje zakaz palenia papierosów i innych używek.

  7. W kamperze obowiązuje zakaz przewożenia i przetrzymywania zwierząt bez zgody Wynajmującego.

  8. Najemca zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o usterkach, awariach, kolizjach i wypadkach drogowych podczas okresu wypożyczenia kampera oraz do bezwzględnego zastosowania się do instrukcji postępowania Wynajmującego.

  9. Kaucja na czas wynajmu zależna jest od wynajętego pojazdu nie większa jednak niż 4000 zł

  10. W razie ewentualnych szkód najemca blokuje całą kaucje. Następnie wycenia szkodę i na podstawie rachunku naprawy lub wymiany części rozlicza się z najemcą. Jeżeli szkoda była poniżej wartości kaucji wynajmujący zwraca resztę kaucji najemcy. Jeżeli szkoda przewyższa wartość kaucji wynajmujący nie rości dopłaty.

Sprawdź często zadawane pytania

Wymagane jest posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat i ukończone 21 lat.

Tak, wymagany jest drugi kierowca.

Do podpisania umowy wymagane są dane z dwóch dokumentów tożsamości, w tym ważne prawo jazdy Najemcy i drugiego Kierowcy.

Tak, jak najbardziej, jednak trzeba o takim fakcie wczesniej nas poinformować.

Najemca jest zobowiązany do dbania o stan techniczny kampera, jego czystość oraz bezpieczeństwo. Przedmioty w pojeździe, w tym dokumenty pojazdu i klucze, powinny być zabezpieczone przed kradzieżą i zgubieniem. Zwrot kampera powinien odbyć się w Wieliczce.