Zadzwoń lub napisz do nas!      

600 413 866
kamperynawynajem@gmail.com 

Warunki wynajmu

1. Kamper zostaje wydany Najemcy po podpisaniu umowy najmu i wcześniejszej wpłacie zaliczki oraz pełnej kwoty wynajmu najpóźniej w dniu wynajmu pojazdu.

2. Kamper zostaje wydany Najemcy wraz z kompletną dokumentacją pojazdu tj. dowód rejestracyjny, polisa OC, AC(jeśli posiada) i Assistance oraz zestawem kluczyków.

3. Kamper zostaje wydany Najecmy czysty zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz . Najemca zobowiązany jest do zwrócenia kampera w stanie : wyrzucone śmieci , umyte u pochowane naczynia na miejsce , pozamiatane podłoże .

4. Kamper zostaje wydany z pełnym zbiornikiem paliwa oraz płynu do spryskiwaczy, a także z pełną butlą gazową, zbiornikiem czystej wody . Najemca zobowiązany jest do zwrotu kampera z pełnym bakiem paliwa . Za ewentualne do tankowanie paliwa wynajmujący pobiera opłatę 100zł + koszt paliwa .

5. Kamper zostaje wydany Najemcy wraz z podstawowymi narzędziami ,zestawem bezpieczników i lampek .

6. W kamperze obowiązuje zakaz palenia papierosów i innych używek.

7. W kamperze obowiązuje zakaz przewożenia i przetrzymywania zwierząt bez zgody Wynajmującego.

8. Najemca zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o usterkach, awariach, kolizjach i wypadkach drogowych podczas okresu wypożyczenia kampera oraz do bezwzględnego zastosowania się do instrukcji postępowania Wynajmującego.

9. Kaucja na czas wynajmu zależna jest od wynajętego pojazdu nie większa jednak niż 4000zł .

10. W razie ewentualnych szkód najemca blokuje całą kaucje . Następnie wycenia szkodę i na podstawie rachunku naprawy lub wymiany części rozlicza się z najemcą . Jeżeli szkoda była poniżej wartości kaucji wynajmujący zwraca resztę kaucji najemcy . Jeżeli szkoda przewyższa wartość kaucji wynajmujący nie rości dopłaty .

Masz pytania? 
Skontaktuj się z nami!


Każdy z nas ma swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, inne potrzeby i inne ograniczenia. Połączyła nas pasja do caravaningu.
Bo co może dawać większą radość niż wyruszyć w świat z własnym domem?


Od lat sami podróżujemy kamperami, dlatego znamy potrzeby każdego klienta. Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń,
a udzielimy odpowiednich rad na temat wyboru odpowiedniego vana.